Изберете страница

Име

Директор

Населено място

Детска градина № 7

Бонка Кръстева Иванова

Добрич

Детска градина № 8

Кристина Атанасова Фотева

Добрич

Детска градина № 9 „Пчеличка“

Павлина Димитрова Павлова

Добрич

Детска градина № 10

Пенка Желева Миланова

Добрич

Детска градина № 12

Теменужка Атанасова Великова

Добрич

Детска градина „Първи юни“№17

Валентина Русева Стефанова – Георгиева

Добрич

Детска градина №18

Мария Нейчева Цанева

Добрич

Детска градина №20

Валентина Иванова Господинова

Добрич

Детска градина №23

Силвия Манолова Иванова

Добрич

Детска градина №24

Яна Иванова Димова

Добрич

Детска градина №25

Светла Георгиева Иванова

Добрич

Детска градина №26

Нелка Ненчева Василева

Добрич

Детска градина №27 „СЛАВЕЙЧЕ“

Виолета Христова Божилова

Добрич

Детска градина №32

Марияна Димитрова Младенова

Добрич

Детска градина

Теодора Георгиева Петрова

Дончево

Детска градина

Милена Златева Димитрова

Батово

Детска градина „ДЪГА“

Радка Петрова Пенева

Стефаново

Детска градина

Галина Миткова Андонова

Одърци

Детска градина „Слънце“

Светлана Иванова Иванова

Сливенци

Детска градина

Анна Георгиева Петрова

Ведрина

Детска градина

Димка Божанова Петрова

Владимирово

Детска градина

Мая Вълкова Георгиева

Подслон

Детска градина

Мая Вълкова Георгиева

Подслон

Детска градина

Нуршен Ефраим Нури

Фелдфебел Денково

Детска градина

Гълабина Петрова Костова

Житница

Детска градина

Светлана Славова Събева

Ловчанци

Детска градина

Василка Маринова Михалева

Черна

Детска градина

Иванка Енчева Колева

Долина

Детска градина

Елисавета Николаева Маринова

Царевец

Детска градина

Павлина Тодорова Ковачева

Бранище

Детска градина

Цветанка Панайотова Димова

Паскалево

Детска градина

Димитричка Бойчева Добрева

Божурово

Детска градина

Йорданка Вичева Йорданова

Смолница

Детска градина „Здравец“

Донка Стефанова Стойкова

Стожер

Детска градина

Марчела Тодорова Иванова

Карапелит

Детска градина

Елена Иванова Велкова

Воднянци

Детска градина

Галина Андонова Гашкова

Лясково

Детска градина

Гюлсерен Фикри Феим

Овчарово

Детска градина „Мики Маус“

Марияна Петрова Костова

Плачидол

Детска градина

Виолета Костадинова Кирова

Котленци

Детска градина

Пенка Иванова Манева

Победа

Детска градина

Назиле Сейдамет Амди

Бенковски

Детска градина

Марияна Илиева Добрева

Стефан Караджа

Детска градина

Марияна Иванова Пенева

Пчелино

Детска градина

Венета Стефанова Георгиева

Алцек

Детска градина №3 „Радост“

Маруся Петрова Георгиева

Каварна

Детска градина „ЗДРАВЕЦ“

Галя Димитрова Кърчева

Каварна

Детска градина „Детелина“

Мима Русева Стойчева

Каварна

Детска градина „Калинка“

Зорница Василeва Атанасова – Калчева

Раковски

Детска градина „Дъга“

Имрен Зекиева Османова

Вранино

Детска градина „Калиакра“

Димитричка Станева Билязерова

Българево

Детска градина „Слънце“

Йорданка Костадинова Иванова

Септемврийци

Детска градина

Анка Христова Жечева

Шабла

Детска градина „Първи юни“

Янка Вълчева Дойчева

Тервел

Детска градина „Любопитко“

Марияна Великова Петрова

Божан

Детска градина 1 „Детелина“

Капка Христова Георгиева

Тервел

Детска градина „Смехурко“

Ани Николова Атанасова

Честименско

Детска градина „Детелина“

Диана Василева Йорданова

Жегларци

Детска градина „Детски рай“

Пенка Георгиева Райчева

Зърнево

Детска градина „Слънчице“

Павлинка Петрова Пасева

Орляк

Детска градина „Детски свят“

Маргарита Иванова Гичева

Безмер

Детска градина „Здравец“

Диана Василева Йорданова

Тервел

Детска градина „Пряспа“

Ана Кръстева Минчева

Преспа

Детска градина „Мир“

Марияна Йонкова Караиванова

Сенокос

Детска градина „Звездица“

Виктория Янкова Бързакова

Соколово

Детска градина  „Радост“

Флора Иванова Начева

Стражица

Детска градина  „Пролет“

Десислава Георгиева Колева

Стражица

Детска градина № 1″Здравец“

Виктория Иванова Якова

Балчик

Детска градина № 2 „Знаме на Мира“

Красимира Иванова Тодорова

Балчик

Детска градина № 3 „Чайка“

Миглена Александрова Николова

Балчик

Детска градина „Добруджанче“

Велина Георгиева Димитрова

Дропла

Детска градина „Дъга“

Славяна Василева Георгиев

Гурково

Детска градина „Веселите делфинчета“

Дарина Цанова Пенева

Кранево

Детска градина „Ляхово“

Татяна Димитрова Енчева

Ляхово

Детска градина „Първи юни“

Русанка Петкова Йорданова

Оброчище

Детска градина „Пролет“

Росица Донова Димитрова

Генерал Тошево

Детска градина „Първи юни“

Галина Младенова Желева

Генерал Тошево

Детска градина „Радост“

Марияна Йорданова Георгиева

Генерал Тошево

Детска градина „Дъга“

Янка Станчева Михайлова

Кардам

Детска градина

Елис Алтанова Джеладинова

Спасово

Детска градина

Стоянка Костова Иванова

Люляково

Детска градина „Слънчо“

Радослава Стойкова Петрова

Преселенци

Детска градина

Дияна Калчева Петрова

Василево

Детска градина

Иванка Димитрова Кючукова

Красен

Детска градина  „Дора Габе“

Живка Атанасова Стоянова

Пчеларово

Детска градина

Йорданка Добрева Вълкова

Присад